Yurii Gladun: "Зустрічі, які не тільки надихають, а й змушують по-..."

Yurii Gladun в facebook:

Зустрічі, які не тільки надихають, а й змушують по-іншому подивитися на процеси. Об этом сообщает abandon.in.ua со ссылкой на СМИ.

Сьогодні був день саме таких зустрічей. Дуже рада, що тепер можу наблизитись до ... важливих і ключових змін в системі, заради яких власне колись й прийняла для себе рішення працювати в поліції.

Зміни йдуть, хто б і щоб не говорив. Для тих, хто скаже, що в змінах тут не зацікавлені, відразу відповім побачила в роботі вмотивованих, налаштованих на результат і зміни керівників, які живуть реформами і їх впровадженням. І це чудово!

Тепер саме про реформи. Постараюся передати враження від останніх зустрічей. Такою змістовною стала зустріч з канадськими колегами, на якій Konstantin Bushuev та Yurii Gladun розповіли про реформи, які сьогодні є одним з приоритетів для Національної поліції.

Два глобальних напрямки - взаємодія з громадою чи Community policing та забезпечення захисту прав людини.

Ці два напрямки масштабні за наповненням і переплітаються дуже тісно. Community policing стане основною філософією в роботі поліції.

Чому це важливо Безпека - це результат консолідації зусиль поліції, громади та місцевих органів самоврядування. Тільки тісна співпраця і зацікавленість всіх учасників процесу - дасть результат. Адже краще ніж сама громада ніхто не знає про її проблеми і про те, що необхідно зробити, щоб люди відчували себе в безпеці.

У цих напрямках дуже цікавим є досвід скандинавської моделі охорони громадського порядку під час масових заходів, який впроваджується і у нас основне завдання - локалізація конфлікту ще на початковій стадії. У Києві вже на сьогодні 120 поліцейських пройшли підготовку і активно беруть участь в масових заходах, де є необхідність у переговорних процесах. Тут дуже важливо - розроблений алгоритм дій поліцейських у випадках, коли можлива ескалація конфлікту, який буде зрозумілий і поліцейським, і суспільству.

Ще є багато цікавих напрямків. По мірі участі в них буду ділитися. Але дуже важливо, що ми впевнено рухаємося вперед.

# поліція # зміниYurii Gladun
Yurii Gladun


ТОП новости

Вход

Меню пользователя